Kursy walut: 1 EUR = 4.29 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (1)
  • Produkty (0)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

 


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

Przedsiębiorstwo Inżynieri Ochrony Środowiska Euro Ekolas Sp. z o.o.

[Polska] Przydomowe oczyszczalnie ścieków
2018-10-07

Prześlij ofertę znajomemu Dodaj ofertę do schowka

W zależności od tego, czy dom jest stale użytkowany, czy też okresowo, można wybrać odpowienio oczyszczalnię AS-VARIOcomp 5 lub AS-ANAcomp 5.

Oczyszczalnia AS-VARIOcomp-K została zaprojektowana dla oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych, pochodzących z obiektów mieszkalnych, osiedli mieszkaniowych, ośrodków wypoczynkowych, hoteli,kempingów samochodowych itp. (liczba mieszkańców od 3-25).Ten typ systemu oczyszczania ścieków przeznaczony jest dla obiektów, których ze względu na położenie nie można, lub nie opłaca się przyłączyć do systemu kanalizacji sanitarnej. Oczyszczalnia ta jest dostarczana z pełnym wyposażeniem wewnętrznym w postaci zbiornika z tworzywa sztucznego z wydzielonymi komorami. Zbiornik zamykany jest za pomocą odchylanej pokrywy.System napowietrzający, składa się z instalacji powietrza i elementów napowietrzających, pompy MAMUT, oraz w zależności od lokalnych warunków nośnika biomasy.
_____________________________________
Oczyszczalnia AS-ANAcomp przeznaczona jest do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych z domów jednorodzinnych lub ich zespołów, hoteli, moteli itp. Z dużym powodzeniem można ją stosować dla obiektów, w których występuje znaczna nierównomierność lub przerwy w dopływie ścieków (np. ośrodki wczasowe lub inne obiekty pracujące sezonowo).
Opis oczyszczalni:
Oczyszczalnia ścieków AS-ANAcomp od 5 do 50 MR, wyko-nywana jest w postaci samonośnego zbiornika z tworzyw sztucznych z wydzielonymi częściami dla poszczególnych procesów oczyszczania. Część beztlenowa wyposażona jest w hermetyczne zamknięcie, eliminujące wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów. Całość oczyszczalni przykryta jest ruchomą pokrywąz termiczną izolacją (dla niskich temperatur). W części tlenowej zainstalowane są elementy napo-wietrzające (dyfuzory drobnopęcherzykowe) oraz rurociągi rozprowadzające powietrze z dmuchawy umieszczonej pozaoczyszczalnią.
Odpowiedz na ofertę

 

Sprawdź oferty w kategorii: Ekologia -> Oczyszczalnie, ochrona środowiska

 
     
 

Przedsiębiorstwo Inżynieri Ochrony Środowiska Euro Ekolas Sp. z o.o.

Ulica:Nowoursynowska 101 E
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:02-766
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 84 6867675
Faks: +48 81 4403303

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Tomasz Dobosz
Telefon stacjonarny: +48 84 6867675
Telefon komórkowy: +48 502698262
Odpowiedz na ofertę

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję